APEL  DO  RODZICÓW!

Drodzy Rodzice! Sytuacja w naszym kraju staje się coraz trudniejsza!

W związku z rozprzestrzenianiem się pandemii COVID – 19, a ponadto wprowadzeniem w naszym powiecie czerwonej strefy, przypominamy, iż zgodnie z obowiązującym Regulaminem Funkcjonowania Przedszkola Samorządowego w Stryszawie w Okresie Pandemii, obowiązkiem każdego Rodzica jest powiadomienie placówki w razie wystąpienia w rodzinie potwierdzonego przypadku wirusa SARS – CoV – 2  lub odbywania kwarantanny.

Wszyscy Rodzice przed rozpoczęciem roku szkolnego 2020/2021 podpisali dokumenty dotyczące swoich zobowiązań na czas pandemii.

Chcecie, aby Wasze dzieci w naszej placówce czuły się bezpiecznie? My nic nie możemy zrobić bez dobrej, szczerej współpracy z Wami! Dlatego też ponownie prosimy o dostosowanie się do Regulaminu.
Pamiętajcie:

• w razie wystąpienia w Rodzinie zakażenia należy natychmiast powiadomić przedszkole;
  • nie można przyprowadzać dziecka do placówki do momentu ozdrowienia wszystkich domowników.

DBAJMY  WSPÓLNIE  O  NASZE  ZDROWIE  W  TYM  TRUDNYM  CZASIE!!!

Grono Pedagogiczne

Pracownicy Obsługi