Zebranie rodziców

W związku z rozpoczęciem nowego roku przedszkolnego 2022/2023, zapraszamy wszystkich Rodziców na zebranie z wychowawcami w poszczególnych grupach, które odbędzie się: 30 sierpnia 2022r. (tj. wtorek) o godz. 15:30.

Wyprawka dla przedszkolaka 2022/2023

W zakładce "Dla rodziców" zamieszczone są wyprawki dla przedszkolaków na rok szkolny 2022/2023. Prosimy rodziców o zapoznanie się ze spisem materiałów i przyborów przedszkolaka

Dni otwarte w Szkole Muzycznej

Szkoła Muzyczna I stopnia w Suchej Beskidzkiej zaprasza na "Dni otwarte" w dniach 9-11 maja 2022r. W programie wiele ciekawych atrakcji.

Więcej informacji na plakacie

Wyniki rekrutacji

Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Stryszawie, informuje, iż wszystkie wnioski o przyjęcie dziecka do Przedszkola Samorządowego w Stryszawie na rok szkolny 2022/2023 dla dzieci z roczników 2016-2019, zostały pozytywnie rozpatrzone. Szczegółowe listy dzieci zakwalifikowanych znajdują się w budynku Przedszkola. Przypomina się także o obowiązkowym zebraniu w dniu 25.04.2022r.

terminy postępowania rekrutacyjnego

Przedszkole samorządowe w Stryszawie przedstawia terminy postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2022/2023. Prosimy o zapoznanie się z terminami obowiązującymi.

min rekrutacja

Rekrutacja do przedszkola

Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Stryszawie ogłasza zapisy dzieci w wieku od 3-6 lat do przedszkola na rok szkolny 2022/2023
Zapisy będą trwać od 01-31 marca 2022r. w godzinach pracy przedszkola.
Zainteresowani Rodzice proszeni są o pobranie, wypełnienie i złożenie wniosku w Przedszkolu w wyżej wymienionym terminie.

Zajęcia zawieszone

Zawiesza się na czas określony prowadzenie działalności opiekuńczej Przedszkola Samorządowego w Stryszawie- oddział 6 latków„zerówka” (wych. Jolanta K.), w budynku Szkoły Podstawowej nr 2 w Stryszawie w okresie od dnia 10 lutego 2022 r. do dnia 14 lutego 2022r. w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Apel do rodziców

Uprzejmie prosimy, by w przypadku pojawienia się jakiejkolwiek trudności, w pierwszej kolejności zwracać się do Dyrektora lub Wicedyrektora. Ze swojej strony gwarantujemy anonimowość. Każdą sprawę postaramy się rozwiązać.